Modele per prerje flokesh 2018

Në galerinë bashkangjitur do të shikoni ATO që do të jetën tendenca e 2018. Prerje dhe ngjyra si Edhe gjatësitë që do të mbizotërojnë në 2018-ëN. Nëse ka një gjë që Kemi mësuar nga Pista e pranverës 2018, është se Pajisjet janě gjithçka për këtë Sezon. PA marrë parasysh se çfarë veshje Ju Jeni veshur, një pajisje élégant Mund të transformojë… Prerje e rregullt, flokë të shëndetshëm dhe modèle minimaliste. Fjala ombre Probajmo nga Gjuha franceze dhe do të thotë “hije”. Një ombre e bukur NUK sakrifikon Stil por të bën të dukesh më e guximshme më e gjallë APO dhe më natyrore Kjo në varësi të ngjyrës që kërkoni të realizoni këtë modèle. Më poshtë do keni DISA MODELE ombre për 2018. NUK duhet shumë për të kuptuar se cilat do të jenë Trendet që do të dominojnë në 2018-ëN. Që nga stilistët Deri Tek influencuesit e modës që shohim në rrugë, duket se janě në një mendje për llojin e… Modelet e “Victoria secret” kanë marrë pjesë në tapetin e KUQ në “New York Fashion Week”. Elsa Hosk, Nina Agdal, Devon Windsor Ishin vazjat Bukuroshe që rrëmbyen vëmendjen e të gjithëve në këtë…

Zbulohet një nga tendencat më Trendi për Artin e thonjve 2018: këtë vit Pantone sugjeron thonjtë ultra violet, një hije vjollce që Shkon mirë me ngjyra të Tjera plotësuese dhe hije të Tjera të së njëjtës ngjyrë… Ndërsa Edhe viti 2018 provoi se Ishte një vit Stil për tendencat e flokëve. Epitoma e flokëve të qelqtë. Prerje ideale për vjeshtë. Për ATO që Duan flokë të drejtë, të shndritshëm dhe të shkurtër! Por tashmë të gjitha ATO kanë kaluar. Çfarë ka në tavolinë për Modelet e flokëve të 2018? Lule, Lule dhe akoma Lule. Pas dimrit AQ GRI e të gjatë, NUK duam të rrethohemi nga gjë tjetër! Me Plot ngjyra dhe më romantiket çantat me stampime, të qëndisura ose me aplikime janě “Top” të pranverës 2018. Perfekte… Mia Aflalo është Vetëm 5 vjeçe por që Tani ka gjetur rrugën për në botën e modës, falë flokëve të SAJ të gjatë natyralë. Gjithashtu, VAJZA nga Tel Aviv i Izraelit ka 53 mijë ndjekës në profilin e SAJ… Nëse kaçurrelat tuaja janě të dendura dhe me shumë volum, të Holla ose të çuditshme, MOS u shqetësoni PASI ATO janě të bukura Gjithmonë! Është veshja më e thjeshtë, por ka gjithnjë Impakt KUR e Sheh: Golfi dhe xheaketa, i vetmi kombinim që Mund t`Jua bëjë dimrin më Pak të ftohtë dhe më shumë Stil.

Mënyra më e thjeshtë dhe chic për t`u… Pasi i ndani flokët Kapini Bisht, dhe Mund t`i “shkatërroni” Pak majat e bishtit. Prerja e kësaj gjatësie të adhurueshme flokësh quhet: “Vetëm majat!” Gjithçka që Doni është Vetëm një foto e bukur për Instagram, dhe pas 50 shkrepjesh kuptoni që Duart janě ATO që Jua prishin pozën. Të gjithave na ka ndodhur të postojmë një fotografi me mbishkrimin “NUK dija… Harroni shpenzimin e orëve të tëra Duke bërë`squat`me qëllim që të keni vithe si Kim Kardashian-Tani këtë synim Mund ta arrini Vetëm me një påle xhinse të Reja. Xhinset`corps Optix`e… Granit Xhaka kritikohet shpesh për paraqitjet që bën në fushën e lojës me Arsenalin. Mediat angleze kanë lënë të hije diskutimin e paraqitjeve të TIJ në Fushë dhe Tani kanë filluar të Merren me paraqitjet jashtë SAJ….

Përkundër asaj që Ju Mund të Mendoni, një prerje TASI Mund të përshtatet me çdo lloj floku dhe formë fytyre. Mund ta gjeni në të gjitha Modelet, ngjyrat dhe gjatësitë, andaj secila femër Mund të gjejë më të përshtatshin për vete. Siç Edhe ka filluar, hit kryesor je modës përfundimisht do të jetë dyzeni me… Cili prej NESH NUK dëshiron të ndihet mirë Kudo që të Jeni dhe moi këdo që Ju takoni? Kur duam të dukemi bukur në Rastin e Duhur? PRA duam të jemi sa më Trendi dhe Elegante, por sigurisht PA shpenzuar shumë. Ja se si DISA truke të… Shkallëzim dhe flokë të dallgëzuara! Flokët do të duken të shëndetshme, voluoze dhe MBI të gjitha do të Jeni rehat! Kaçurrela, kaçurrela dhe Vetëm kaçurrela.